Utworzenie pliku GPX trasy z Google Maps – alternatywna metoda exportu

Google Maps umożliwia tworzenie własnych tras rowerowych, które mogą okazać się pomocne na szlaku. Warto wiedzieć, w jaki sposób można eksportować przygotowaną przez nas trasę do pliku GPX. Taki format umożliwia odtworzenie trasy praktycznie w każdym urządzeniu.


0 Komentarzy11 Minuty

Abus Gamechanger innowacyjnym kaskiem aerodynamicznym – Recenzja

Kask Abus Gamechanger powstał dzięki współpracy marki Abus z profesjonalną drużyną kolarską Moviestar oraz Kross Racing Team. Ich wspólna działalność pozwoliła na wykonanie tego profesjonalnego kasku aerodynamicznego. Zapraszam do recenzji tego sprzętu.


0 Komentarzy16 Minuty

Patent Sternika Motorowodnego – Zdałem kurs na motorowodniaka

W Czerwcu 2020 roku zdałem egzamin na Patent Sternika Motorowodnego. Dzięki nowo zdobytym uprawnieniom będę mógł w przyszłości realizować swoje pasje związane ze sportami i rekreacją motorowodną. Artykuł jest moim wspomnieniem z odbycia kursu, przebiegu szkolenia oraz egzaminu na patent.


0 Komentarzy11 Minuty

Dystanser klocków hamulcowych – Tajemniczy plastik w nowym rowerze

W kartonie z naszym rowerem często znajdziemy tajemnicze plastikowe elementy o nieregularnych kształtach i różnorakich kolorach. Większość z nas zadaje sobie wówczas pytanie – Co to takiego jest do cholery? W tym artykule wyjaśnię Tobie czym są te tajemnicze plastikowe elementy oraz do czego służą.


0 Komentarzy11 Minuty

Export trasy z Google Maps do GPX – prosty przewodnik jak to zrobić

Jedną z powtarzających się czynności przed każdą mniejszą lub większą wycieczką rowerową jest przygotowanie sobie trasy, którą zamierzamy się przemieszczać naszym jednośladem. Najczęściej w tym celu korzystamy z dobrodziejstw Map Google, ale często nie wiemy jak wykonać export trasy z Google Maps do GPX. Właśnie dlatego przygotowałem ten krótki przewodnik.


14 Komentarzy11 Minuty

Blokada tarczy hamulcowej – tania chwilówka do zabezpieczenia elektryka

Jeżdżąc moim elektrykiem, zacząłem się zastanawiać nad prostym, tanim, ale jednocześnie funkcjonalnym sposobem na zabezpieczenie swojego roweru kiedy na chwilę spuszczam go z oka. Wszystko dlatego, że czasem zdarza mi się wejść do osiedlowego sklepu lub zostawić rower na klatce schodowej wchodząc do rodziców. Wcześniej zostawiałem po prostu swojego elektryka przed sklepem lub na półpiętrze w bloku. Szybko jednak dotarło do mnie, że postępując w ten sposób, sam proszę się o kradzież swojego roweru.


0 Komentarzy12 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube

0 0 vote
Article Rating