Blokada tarczy hamulcowej – tania chwilówka do zabezpieczenia elektryka

Jeżdżąc moim elektrykiem, zacząłem się zastanawiać nad prostym, tanim, ale jednocześnie funkcjonalnym sposobem na zabezpieczenie swojego roweru kiedy na chwilę spuszczam go z oka. Wszystko dlatego, że czasem zdarza mi się wejść do osiedlowego sklepu lub zostawić rower na klatce schodowej wchodząc do rodziców. Wcześniej zostawiałem po prostu swojego elektryka przed sklepem lub na półpiętrze w bloku. Szybko jednak dotarło do mnie, że postępując w ten sposób, sam proszę się o kradzież swojego roweru.


0 Komentarzy7 Minuty

abus-airbreaker-profesjonalnym-kaskiem-szosowym-recenzja-sprzetu

Abus AirBreaker profesjonalnym kaskiem szosowym – Recenzja sprzętu

Kask Abus AirBreaker powstał dzięki współpracy marki Abus z profesjonalną drużyną kolarską Moviestar Team. Ich wspólna działalność pozwoliła na wykonanie tego profesjonalnego kasku szosowego. Zapraszam do recenzji tego sprzętu.


2 Komentarze10 Minuty

jak-przewozic-rower-w-pociagu

Jak przewozić rower w pociągu? Jazda pociągiem na wycieczkę rowerową

Rowerzyści zabierają ze sobą swoje jednoślady, poruszając się pomiędzy swoim domem, a pracą bądź na uczelnię. Dla jednych podróż pociągiem z rowerem to norma i codzienność, natomiast dla innych jest to rzecz dużo mniej oczywista. Pomijając już sprawę rutynowych przejazdów, rower w pociągu możemy przewozić, wybierając się na wycieczkę rowerową w miejsca bardziej odległe od naszego miejsca zamieszkania.


2 Komentarze11 Minuty

youtube-film-traci-na-jakosci

Słaba jakość filmu na YouTube po udostępnieniu. Jak sobie poradzić?

Jeżeli trafiłeś na ten wpis to zgaduję, że jesteś już bardzo sfrustrowany jakością opublikowanych przez siebie filmów na YouTube. Zainwestowałeś przecież w dobry sprzęt do nagrywania, kamera nagrywa piękny, surowy materiał, a po jego przesłaniu na kanał YouTube woła o pomstę do nieba - mam na to sposób!


24 Komentarze10 Minuty

XLC-TO-S61-recenzja-walizki-z-narzedziami-rowerowymi

XLC TO-S61 – Recenzja praktycznej walizki z narzędziami rowerowymi

Podstawą skutecznego i komfortowego serwisowania, modyfikacji i napraw swojego roweru jest dobrze wyposażony warsztat. Dzięki odpowiedniemu dobraniu narzędzi walizka XLC TO-S61 pozwala na wykonanie bardzo dużej ilości czynności i napraw serwisowych w każdym rowerze.


0 Komentarzy14 Minuty

abus-macator-testujemy-kask-rowerowy-na-szose-czy-warto-go-kupic-tlo

Abus Macator – Testujemy kask rowerowy na szosę, czy warto go kupić?

Abus Macator to uniwersalny kask przeznaczony dla początkujących rowerzystów stawiających swoje pierwsze kroki w kolarstwie szosowym. Kask Abus Macator jest odpowiedni dla każdego kolarza oraz na każdą sytuację i trasę. Sprawdza się doskonale zarówno na szosie, jak i podczas wyjazdów turystycznych i w mieście.


6 Komentarzy10 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube

0 0 votes
Article Rating