kurs-na-patent-sternika-motorowodnego

Patent Sternika Motorowodnego – Zdałem kurs na motorowodniaka

W Czerwcu 2020 roku zdałem egzamin na Patent Sternika Motorowodnego. Dzięki nowo zdobytym uprawnieniom będę mógł w przyszłości realizować swoje pasje związane ze sportami i rekreacją motorowodną. Artykuł jest moim wspomnieniem z odbycia kursu, przebiegu szkolenia oraz egzaminu na patent.


2 Komentarze7 Minuty

youtube-film-traci-na-jakosci

Słaba jakość filmu na YouTube po udostępnieniu. Jak sobie poradzić?

Jeżeli trafiłeś na ten wpis to zgaduję, że jesteś już bardzo sfrustrowany jakością opublikowanych przez siebie filmów na YouTube. Zainwestowałeś przecież w dobry sprzęt do nagrywania, kamera nagrywa piękny, surowy materiał, a po jego przesłaniu na kanał YouTube woła o pomstę do nieba - mam na to sposób!


27 Komentarzy10 Minuty

odziez-kolarska-marki

Odzież kolarska, ubrania na rower – popularne na rynku marki odzieżowe

Odzież rowerowa to prawdziwa gratka dla rowerowych pasjonatów. Większość kolarzy uwielbia swoją kolarską garderobę. Z roku na rok pojawia się coraz więcej producentów odzieży kolarskiej. Wraz z rozpoczynającym się nowym sezonem rowerowym warto zajrzeć do naszej szafy i sprawdzić, czy przypadkiem nie mamy się w co ubrać...


0 Komentarzy6 Minuty

postanowienia noworoczne 2020

Postanowienia noworoczne i moje cele na 2020 rok

W ubiegłym roku napisałem podsumowanie i cele na nadchodzący rok 2019. W tej chwili Święta Bożego Narodzenia mamy już za sobą i oczekujemy na Sylwestra i Nowy rok 2020. Z tej okazji jak co roku muszę rozliczyć się z poprzednich celów i wypisać swoje nowe postanowienia noworoczne.


4 Komentarze7 Minuty

Moje cele i postanowienia noworoczne na 2019 rok – krótko i na temat

Nowy rok to zawsze czas refleksji i nowych postanowień, możemy podsumować osiągnięcia z poprzedniego i wyciągnąć wnioski na nadchodzący rok. Na realizację zakładanych celów mamy dokładnie 365 dni. Jak je wykorzystamy, zależy tylko od nas.


2 Komentarze10 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube

0 0 votes
Article Rating