Witaj na blogu zkolemwtle.pl!

 

Nazywam się Damian Glibowski, pod koniec 2018 roku założyłem tego bloga z pasji do podróżowania i sportu. Ponadto jestem rowerowym pasjonatem, fotografem i filmowcem w jednym. Na blogu, w sieci i na kanale YouTube dzielę się swoimi przeżyciami oraz doświadczeniem. Mam niezmierną przyjemność prowadzić tego bloga dla Ciebie. Po pracy na etacie zajmuję się swoją pasją, mam zajawkę na podróże rowerowe i przekazuję ją innym.

Może tym razem padnie właśnie na Ciebie?

Damian Glibowski
Enea Bydgoszcz Triathlon - V edycja. Relacja 1/8

O mnie słów kilka

Mieszkam w Bydgoszczy, którą przecina rzeka Brda w województwie kujawsko-pomorskim. Na co dzień pracuję, a każdą wolną chwilę poświęcam na swoje pasje, którymi pragnę dzielić się z Tobą. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałem zwiedzać świat, fascynowało mnie poznawanie nowych miejsc, kultur i ludzi, zawsze byłem ciekaw innych środowisk, niż to, w którym żyję. Choć nie mam na swoim koncie dalekich podróży, wierzę, że kiedyś uda mi się tego dokonać i zobaczyć o wiele więcej niż widziałem do tej pory.

 

Jak powstał blog?

Do założenia tego bloga potrzebowałem trochę czasu. Pomysł narodził się w mojej głowie jakiś czas temu i przebywał tam kilka dobrych lat. W końcu we wrześniu 2018 roku podjąłem ostateczną decyzję, zebrałem niezbędne informacje, nabyłem wiedzę i zrobiłem to! Mając już swojego bloga, uwierzyłem, że zmotywuje mnie to jeszcze bardziej do realizowania swoich marzeń i planów. Równolegle z blogiem założyłem również kanał na YouTube, Instagram i fan page na Facebook’u, gdzie również będę zamieszczał ciekawe treści.

sygnet zkolemwtle strona

Skąd pojawił się pomysł na nazwę bloga „zkolemwtle.pl” ?

Odpowiedź jest prosta, jedną z moich ogromnych pasji są podróże oraz rower. Traktuję go nie tylko jak środek lokomocji, ale również jako doskonałą alternatywę do spędzania wolnego czasu. Planuję dzięki niemu odbyć większość moich podróży. W swoim otoczeniu znany jestem z zamiłowania do dwóch kółek. Szukałem nazwy, która będzie nawiązywała do tych dwóch rzeczy, ale również do pozostałych aspektów mojego życia. Nazwa zkolemwtle jest nawiązaniem do wszystkiego, co dzieje się w moim życiu i co chcę opisywać. Blog ma być moim pamiętnikiem, który będzie zawierał wszystkie moje przemyślenia oraz wydarzenia z mojego życia. Fraza „z kołem w tle” miała świadczyć o tym, że rower będzie się tutaj przewijał od czasu do czasu.

Co znajdzie się na blogu?

Jak już wspomniałem, blog ma pomóc mi realizować swoje plany związane z podróżami oraz z rozwijaniem się w tematyce rowerowej. Na blogu chcę zamieszczać artykuły dotyczące moich podróży, bezpośrednie relacje z ich przebiegu oraz wszelkie wnioski, jakie przyjdą mi do głowy. Sprzęt, który będzie przeze mnie używany podczas moich wyjazdów, będzie testowany i recenzowany, dzięki temu być może odnajdziesz coś ciekawego dla siebie, aby skompletować swój idealny ekwipunek na każdy wyjazd. Dzięki tej witrynie mogę w prosty sposób dzielić się swoimi przygodami i przemyśleniami z ludźmi takimi jak Ty. Jeżeli się tutaj znalazłeś, oznacza to, że również tak jak ja lubisz podróżować lub interesują Cię zagadnienia związane z kolarstwem. Wierzę, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

 

Co poza tym?

Podróże, rower, sprzęt to być może główne, ale nie jedyne tematy, które pragnę tu poruszać. Na blogu znajdziesz również wiele artykułów dotyczących również innych dziedzin, które będą mnie dotyczyć, czym się zajmuję. Znajdziesz tutaj również typowo lifestylowe treści.

Wszystkie artykuły zamieszczane na blogu powiększone będą o zdjęcia, filmy oraz innego rodzaju multimedia stworzone przeze mnie. Jest to kolejny kierunek, w którym pragnę się rozwijać, abyś odwiedzając moją stronę, nie tylko chłonął treści w nim zawarte, ale również mógł nacieszyć oko profesjonalnie wykonanym ozdobnikiem w formie zdjęć czy filmów.

 

Cieszę się, że tutaj jesteś i mam nadzieję, że moje wpisy przypadną Ci do gustu i zostaniesz na dłużej!

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube

SPRAWDŹ NAJNOWSZE ARTYKUŁY!