Rower wyprawowy – czy najlepszym wyborem jest rower trekkingowy?

Rower wyprawowy to właściwie każdy rower, na którym postanowimy odbyć naszą wyprawę rowerową. Nie ma w tym zakresie ścisłych wytycznych. Wiele wpisów i artykułów w sieci mówi o tym, że jedynym słusznym wyborem roweru na wyprawy rowerowe jest rower trekkingowy. Jak myślisz, czy to prawda?


0 Komentarzy13 Minuty

Mazury rowerem, Kraina Wielkich Jezior Mazurskich – Relacja z wyprawy

Podczas tego wyjazdu przejechaliśmy łącznie 292 kilometry na rowerach przez półtora tygodnia. Tym sposobem odwiedziliśmy większość Mazurskich miejscowości. Oboje jesteśmy pod wrażeniem krajobrazu Mazur.


0 Komentarzy48 Minuty

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd – relacja z trasy rowerowej, Jura rowerem

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd posiada również swój odpowiednik pieszy, obydwa szlaki wiodą przez większość warowni jurajskich zwanych Orlimi Gniazdami, które zostały wzniesione za czasów króla Kazimierza Wielkiego, który jak się mawia „zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną”.


5 Komentarzy27 Minuty

Szlak Polskich Latarni Morskich – relacja z trasy rowerowej R10 – cz. 3

Na drugi dzień nie czuliśmy się wypoczęci. Przejście burzy wczorajszego wieczoru dało nam mocno w kość. Musieliśmy się jakoś pozbierać, umyć się, spakować sprzęt i zjeść jakieś śniadanie. Wszystkie te rzeczy sprawiały nam wiele trudności tego dnia. Kiedy byliśmy już gotowi.


4 Komentarze30 Minuty

Szlak Polskich Latarni Morskich – relacja z trasy rowerowej R10 – cz. 2

O poranku przywitały nas ciemne chmury i było bardzo chłodno. Każdy z nas obawiał się, że w ciągu tego dnia złapie nas deszcz. Ten dzień rozpoczął się ciężko.


0 Komentarzy25 Minuty

Szlak Polskich Latarni Morskich – relacja z trasy rowerowej R10 – cz. 1

Przejazd do Świnoujścia odbył się z przesiadką w Poznaniu, mieliśmy tam godzinę czasu dla siebie oczekując na...


2 Komentarze22 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube