Jak przewozić rower w pociągu? Jazda pociągiem na wycieczkę rowerową

Rowerzyści zabierają ze sobą swoje jednoślady, poruszając się pomiędzy swoim domem, a pracą bądź na uczelnię. Dla jednych podróż pociągiem z rowerem to norma i codzienność, natomiast dla innych jest to rzecz dużo mniej oczywista. Pomijając już sprawę rutynowych przejazdów, rower w pociągu możemy przewozić, wybierając się na wycieczkę rowerową w miejsca bardziej odległe od naszego miejsca zamieszkania.


0 Komentarzy16 Minuty

Mazury rowerem, Kraina Wielkich Jezior Mazurskich – Relacja z wyprawy

Podczas tego wyjazdu przejechaliśmy łącznie 292 kilometry na rowerach przez półtora tygodnia. Tym sposobem odwiedziliśmy większość Mazurskich miejscowości. Oboje jesteśmy pod wrażeniem krajobrazu Mazur.


0 Komentarzy48 Minuty

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd – relacja z trasy rowerowej, Jura rowerem

Rowerowy Szlak Orlich Gniazd posiada również swój odpowiednik pieszy, obydwa szlaki wiodą przez większość warowni jurajskich zwanych Orlimi Gniazdami, które zostały wzniesione za czasów króla Kazimierza Wielkiego, który jak się mawia „zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną”.


5 Komentarzy27 Minuty

Szlak Polskich Latarni Morskich – relacja z trasy rowerowej R10 – cz. 3

Na drugi dzień nie czuliśmy się wypoczęci. Przejście burzy wczorajszego wieczoru dało nam mocno w kość. Musieliśmy się jakoś pozbierać, umyć się, spakować sprzęt i zjeść jakieś śniadanie. Wszystkie te rzeczy sprawiały nam wiele trudności tego dnia. Kiedy byliśmy już gotowi.


4 Komentarze30 Minuty

Szlak Polskich Latarni Morskich – relacja z trasy rowerowej R10 – cz. 2

O poranku przywitały nas ciemne chmury i było bardzo chłodno. Każdy z nas obawiał się, że w ciągu tego dnia złapie nas deszcz. Ten dzień rozpoczął się ciężko.


0 Komentarzy25 Minuty

Szlak Polskich Latarni Morskich – relacja z trasy rowerowej R10 – cz. 1

Przejazd do Świnoujścia odbył się z przesiadką w Poznaniu, mieliśmy tam godzinę czasu dla siebie oczekując na...


2 Komentarze22 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube

0 0 vote
Article Rating