Crosso Dry Big montaż sakw na przednim bagażniku roweru. Tak czy Nie?

Stając przed obliczem wyprawy rowerowej, wielokrotnie musimy się zmierzyć z problemem spakowania całego niezbędnego ekwipunku. W tym artykule postaram się rozwiać odwieczny dylemat czy duże sakwy rowerowe Crosso Dry Big da się zamontować na przednim bagażniku rowerowym Crosso.


1 Komentarz5 Minuty

Targi rowerowe Bike Festiwal w Gdańsku – relacja z V edycji 2019 roku

Bike Festiwal to jedne z największych w Polsce targów rowerowych organizowane co roku w Gdańsku i otwierające sezon rowerowy. Zobacz się działo podczas V edycji targów w 2019 roku.


0 Komentarzy5 Minuty

OSM

Locus map – najlepsza nawigacyjna aplikacja rowerowa na smartfona

Jeżeli jeździsz na rowerze ze smartfonem to prędzej czy później zadasz sobie pytanie, jaką aplikację nawigacyjną zainstalować. Aplikacji tego typu jest wiele, jednak jedną z najlepszych aplikacji nawigacyjnych na rower jest Locus map.


23 Komentarze11 Minuty

Bike Festiwal

Bike Festiwal w Gdańsku, targami rowerowymi rozpoczynającymi sezon

Bike Festiwal to największe w Polsce targi rowerowe organizowane co roku w Gdańsku i otwierające sezon rowerowy. Zobacz co można tutaj znaleźć.


0 Komentarzy5 Minuty

Optima Condor

Rower poziomy, poziomka – czyli wszystko co musisz o nim wiedzieć

Rower poziomy zakupiłem w marcu 2018 roku. Po takim czasie mogę przybliżyć Tobie trochę informacji na ten temat oraz podzielić się z Tobą garścią zebranych przeze mnie wrażeń i doświadczeń z nim związanych.


2 Komentarze14 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube

0 0 votes
Article Rating