Sprzęt foto i wideo, którego używam. Czyli zawartość mojego plecaka

Sprzęt foto i wideo zajmuje w moim plecaku bardzo dużo miejsca. Niemniej jednak jest on niezbędny, abym mógł dokumentować moje poczynania i dzielić się nimi z Wami drodzy czytelnicy. Poniżej możesz zobaczyć jakiego sprzętu aktualnie używam i który zajmuje miejsce w moim plecaku.


0 Komentarzy24 Minuty

Crosso Dry Big montaż sakw na przednim bagażniku roweru. Tak czy Nie?

Stając przed obliczem wyprawy rowerowej, wielokrotnie musimy się zmierzyć z problemem spakowania całego niezbędnego ekwipunku. W tym artykule postaram się rozwiać odwieczny dylemat czy duże sakwy rowerowe Crosso Dry Big da się zamontować na przednim bagażniku rowerowym Crosso.


0 Komentarzy11 Minuty

Petzl e+LITE – recenzja ultralekkiej i uniwersalnej czołówki turystycznej

Petzl e+LITE to ultralekka i uniwersalna czołówka o niesamowitej funkcjonalności. Czołówka ta potrafi pracować w temperaturach od -30 do 60 stopni Celsjusza. Całkowite natężenie światła, jaką generuje to maleństwo to 50 lumenów, a czas pracy tej latarki w tym trybie wynosi do 9 godzin ciągłej pracy.


0 Komentarzy10 Minuty

Sawyer Mini – recenzja kieszonkowego i wszechstronnego filtra do wody

Łatwy dostęp do wody pitnej podczas każdej podróży jest najważniejszą kwestią dla naszego bytowania w terenie. Wszyscy musimy pić niezbędną dla naszego organizmu wodę, a brak dostępu do czystej i niezanieczyszczonej wody może przysporzyć bardzo wiele problemów zdrowotnych dla naszego organizmu oraz sukcesu naszej wyprawy.


0 Komentarzy14 Minuty

Nexo Solar NavRoad – recenzja ultralekkiej i kompaktowej lampki solarnej

Podczas wyjazdów turystycznych lub na każdej wyprawie jednym z niezbędnych elementów ekwipunku jest naprawdę dobre oświetlenie. Do tej pory testowałem wiele sprzętu w postaci latarek i lamp, natomiast postanowiłem poszukać czegoś zupełnie innego.


0 Komentarzy13 Minuty

Baribal Poland saszetka na klucze – recenzja przydatnego etui

Saszetka na klucze Baribal to bardzo udany produkt naszego krajowego producenta. Saszetka dostępna jest obecnie dostępna w dwóch kolorach, są to kolory czarny i oliwkowy. Wykonana została z wytrzymałej cordury, która sukcesywnie zapobiega przed przecieraniem saszetki i wszelkim jej uszkodzeniom podczas codziennego użytkowania.


0 Komentarzy8 Minuty

Leatherman sidekick – recenzja kieszonkowego multioola

Leatherman sidekick to wielozadaniowe narzędzie kieszonkowych rozmiarów, które z powodzeniem może znaleźć się w każdym zestawie EDC (Everyday Carry) jako jedno z podstawowych jego elementów


0 Komentarzy11 Minuty

Garmin Fenix 3/5 HR – Pęknięcia czujnika tętna. Serwis, gwarancja i zwrot

W tym artykule chciałbym poruszyć i omówić powszechnie znaną i powtarzającą się usterkę tych modeli, jaką jest pękający czytnik tętna w obu modelach. Jeżeli problem ten pojawił się również w Twoim urządzeniu, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.


2 Komentarze13 Minuty

Locus map – najlepsza nawigacyjna aplikacja rowerowa na smartfona

Jeżeli jeździsz na rowerze ze smartfonem to prędzej czy później zadasz sobie pytanie, jaką aplikację nawigacyjną zainstalować. Aplikacji tego typu jest wiele, jednak jedną z najlepszych aplikacji nawigacyjnych na rower jest Locus map.


2 Komentarze20 Minuty

Rower poziomy, poziomka – czyli wszystko co musisz o nim wiedzieć

Rower poziomy zakupiłem w marcu 2018 roku. Po takim czasie mogę przybliżyć Tobie trochę informacji na ten temat oraz podzielić się z Tobą garścią zebranych przeze mnie wrażeń i doświadczeń z nim związanych.


2 Komentarze21 Minuty

Odwiedź media społecznościowe

Facebook

Instagram

YouTube